Livescore

Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΜΗΤΙΚΩΝ Π.Ο.Ε.Λ

Α.Ο.Ν ΛΥΜΠΙΩΝ                 -ΑΠΕΑ ΑΛΑΜΠΡΑΣ          1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ-Α.Ε.Κ Κ ΧΩΡΙΟΥ               2-1
ΕΔΟΝ ΑΚΑΚΙΟΥ                 -Α.Ο.Μ ΜΕΝΟΙΚΟΥ           1-3
Α.Ε.Λ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ         -ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ        6-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ      -ΟΜΟΝΟΙΑ Β ΠΟΛΟΥ        3-1
MICA F.C                            -ΠΡΟΟΔΟΣ Κ/ΚΛΙΟΥ           Δ.Ε

Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΜΗΤΙΚΩΝ Π.Ο.Ε.Λ

ΑΣΠΙΔΑ Π.Ο.Ε.Λ

ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ    -ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ  1-2

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΑΛ/ΧΟΥ         -ΝΕΑ Γ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ           3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘ/ΝΤΑ  -Α.Ε.ΣΙΑΣ                               8-1
ΑΟΛ ΛΑΚ/ΜΙΑΣ                  -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ   5-1
ΕΛΠΙΔΑ ΓΟΥΡΡΙΟΥ            -ΑΠΟΦ ΦΑΡΜΑΚΑ               0-4
ΠΑΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΑΣ             -ΑΠΟ ΑΓ ΕΠΙΦΑΝΙΟΥ          2-6
ΕΑΣ ΑΡΕΔΙΟΥ                      -ΔΟΞΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ                3-2
ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ        - ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ/ΛΙΟΥ      4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΚ/ΘΙΑΣ        - ΕΑΣ ΑΓ ΔΟΜΕΤΙΟΥ             7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π'ΣΣΑΣ    -ΑΠΟΠ ΠΑΛ/ΘΡΟΥ                 1-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ      -ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΕΡΙΟΥ               4-0

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Σ.Δ Π.Ο.Ε.Λ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ









ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Σ.Δ Π.Ο.Ε.Λ




Διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία η γενική συνέλευση σου συνδέσμου διαιτητών της Π.Ο.Ε.Λ.Μέσα σ'ένα εποικοδομητικό διάλογο συζητήθηκαν όλα τα θέματα που αφορούσαν τον σύνδεσμο μας.Παρευρέθησαν τα πλείστα μέλη του συνδέσμου παλαιά και νέα τα οποία και καλωσορίζουμε στην μεγάλη οικογένεια του συνδέσμου μας.Παρών στην συνέλευση εκ μέρους της ομοσπονδίας ο κ.Νίκος Ελευθεριάδης, ο οποίος μας ανάλυσε όλες τις λεπτομέρειες για το επικείμενο πρωτάθλημα που ξεκινά καθώς και την προκήρυξη  του πρωταθλήματος.Το παρών διοικητικό συμβούλιο ανανέωσε την θητεία του για ακόμα 2 χρόνια αφού δεν υπήρχαν άλλες υποψηφιότητες.
Το διοικητικό συμβούλιο του συνδέσμου απαρτίζετε από τούς:
Kυριάκο Ιακωβίδη      ΠΡΟΕΔΡΟ
Δάνο Μικελλίδη         ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ
Ισάκη Χρυσάνθου       ΓΕΝΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ
Πύρρο Μεχίλλη          Β.Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ
Αλέκο Στυλιανού        ΤΑΜΙΑ

ΚΑΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ.

Πέμπτη, 27 Σεπτεμβρίου 2012

ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Π.Ο.Ε.Λ. 2012-13 Α ΓΥΡΟΣ



ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ  ΕΠΑΡΧΙΑΣ  ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
(Π.Ο.Ε.Λ.)
Αγ. Ελένης 13, 1056 Λευκωσία - τηλ. 22374274 fax 22374351
gmail: poelefkosia@gmail.com

ΚΛΗΡΩΣΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Π.Ο.Ε.Λ. 2012-13
Α`  ΓΥΡΟΣ

Α`  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
α`  όμιλος

ΑΣΠΙΔΑ Π.Ο.Ε.Λ. – Τιμητικές συναντήσεις: 29-30/09/12
 
1η αγωνιστική  06-07/10/12
1.      ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                   - ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                           Δ.   6:30μμ
2.      MICA  F.C.                               - ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας                   Κ.   3:00μμ
3.      ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                  - ΠΑΟΚ Κλήρου                                   Κ.   3:00μμ
4.      ΑΟΛ Λακατάμιας                    - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών                      Κ. 10:30πμ
ΚΕΝΗ:        ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                               


2η αγωνιστική  13-14/10/12
1.      ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                 - MICA  F.C.                                         Σ.   3:00μμ
2.      ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας         - ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                            Κ.   3:00μμ
3.      ΠΑΟΚ Κλήρου                         - ΑΟΛ Λακατάμιας                              Σ.   3:00μμ
4.      ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών            - ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                              Κ.   3:00μμ
ΚΕΝΗ:        ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                              






3η αγωνιστική  20-21/10/12
1.      ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                   - ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                              Κ. 10:30πμ
2.      ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                 - ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας                   Σ.   3:00μμ
3.      ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                  - ΑΟΛ Λακατάμιας                              Σ.   3:00μμ
4.      ΠΑΟΚ Κλήρου                         - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών                      Σ.   3:00μμ
ΚΕΝΗ:        MICA  F.C.                              

4η αγωνιστική  27-28/10/12
1.      MICA  F.C.                               - ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                            Κ.   3:00μμ
2.      ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας         - ΠΑΟΚ Κλήρου                                   Κ.   3:00μμ
3.      ΑΟΛ Λακατάμιας                    - ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                             Σ.   3:00μμ
4.      ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                    - ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                           Κ. 10:30πμ
ΚΕΝΗ:        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών

                                   
Προκριματικοί Κυπέλλου:                03-04/11/12

5η αγωνιστική  10-11/11/12
1.      ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                   - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών                      Κ.   2:30μμ
2.      ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                 - ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                            Σ.   2:30μμ
3.      ΠΑΟΚ Κλήρου                                     - MICA  F.C.                                         Κ.   2:30μμ
4.      ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                    - ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας                   Κ. 10:30πμ
ΚΕΝΗ:        ΑΟΛ Λακατάμιας                                           


6η αγωνιστική  17-18/11/12
1.      ΠΑΟΚ Κλήρου                                     - ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                             Σ.   2:30μμ
2.      ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών            - ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                           Κ.   2:30μμ
3.      MICA  F.C.                               - ΑΟΛ Λακατάμιας                             Κ.   2:30μμ
4.      ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                  - ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                              Κ.   2:30μμ
ΚΕΝΗ:        ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας                    


7η αγωνιστική  24-25/11/12
1.      ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας         - ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                             Κ.   2:30μμ
2.      ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                 - ΠΑΟΚ Κλήρου                                   Σ.   2:30μμ
3.      MICA  F.C.                               - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών                      Κ.   2:30μμ
4.      ΑΟΛ Λακατάμιας                    - ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                              Κ. 10:30πμ
ΚΕΝΗ:        ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                             

α`  φάση Κυπέλλου:              01-02/12/12

8η αγωνιστική  08-09/12/12
1.      ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                   - ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                            Κ.   2:30μμ
2.      ΑΟΛ Λακατάμιας                    - ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                           Σ.   2:30μμ
3.      ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                    - MICA  F.C.                                         Κ. 10:30πμ
4.      ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών            - ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας                   Κ.   2:30μμ
ΚΕΝΗ:        ΠΑΟΚ Κλήρου                        

9η αγωνιστική  15-16/12/12
1.      ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ Αγ. Μαρίνας         - ΑΟΛ Λακατάμιας                              Κ. 10:30πμ
2.      ΠΡΟΟΔΟΣ Κ`κλίου                  - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών                      Κ.   2:30μμ
3.      ΠΑΟΚ Κλήρου                                     - ΕΑΣ Αγ. Δομετίου                              Σ.   2:30μμ
4.      ΑΤΛΑΣ Αγλαντζιάς                   - MICA  F.C.                                         Κ.   2:30μμ
ΚΕΝΗ:        ΑΝΑΤΟΛΗ Λατσιών                            

β`  φάση Κυπέλλου:              22-23/12/12



Όσες ομάδες ενδιαφέρονται να αγωνίζονται Πέμπτη ή Παρασκευή, θα πρέπει να ενημερώνουν την ομοσπονδία και παράλληλα να κάνουν διευθέτηση με την αντίπαλο ομάδα, τουλάχιστον δέκα (10) μέρες προηγουμένως.
Το Δ.Σ. έχει το δικαίωμα να αλλάζει την μέρα και ώρα των αγώνων όπου αυτό κρίνει ότι είναι  απαραίτητο για τη καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ  ΕΠΑΡΧΙΑΣ  ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
(Π.Ο.Ε.Λ.)
Αγ. Ελένης 13, 1056 Λευκωσία - τηλ. 22374274 fax 22374351
gmail: poelefkosia@gmail.com

ΚΛΗΡΩΣΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Π.Ο.Ε.Λ. 2012-13
Α`  ΓΥΡΟΣ

Α`  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
β`  όμιλος

ΑΣΠΙΔΑ Π.Ο.Ε.Λ. – Τιμητικές συναντήσεις: 29-30/09/12 
1η αγωνιστική  06-07/10/12
1.      ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - ΑΕΛ Λακατάμιας                               Σ.   3:00μμ
2.      ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας               - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα                     Κ.   5:00μμ
3.      ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                         Κ.   3:00μμ
4.      ΑΠΟΦ Φαρμακά                     - ΑΕΚ Κ. Χωριού                                   Κ. 10:30πμ
5.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                        - ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                             Σ.   3:00μμ

2η αγωνιστική  13-14/10/12
1.      ΑΕΛ Λακατάμιας                     - ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας                                     Κ.   3:00μμ
2.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα           - ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                         Σ.   3:00μμ
3.      ΑΠΟΠ Παλαικύθρου               - ΑΠΟΦ Φαρμακά                               Σ.   5:00μμ
4.      ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                      Κ.   3:00μμ
5.      ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                   - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου                         Κ.   3:00μμ

3η αγωνιστική  20-21/10/12
1.      ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                      Κ.   3:00μμ
2.      ΑΕΛ Λακατάμιας                     - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα                     Κ.   3:00μμ
3.      ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                - ΑΠΟΦ Φαρμακά                               Σ.   3:00μμ
4.      ΑΠΟΠ Παλαικύθρου               - ΑΕΚ Κ. Χωριού                                   Σ.   5:00μμ
5.      ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας               - ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                             Κ.   5:00μμ

4η αγωνιστική  27-28/10/12
1.      ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας               - ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                                     Κ.   5:00μμ
2.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα           - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                         Κ.   3:00μμ
3.      ΑΠΟΦ Φαρμακά                     - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου                         Κ. 10:30πμ
4.      ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                             Κ.   3:00μμ
5.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας            - ΑΕΛ Λακατάμιας                               Κ.   3:00μμ



Προκριματικοί Κυπέλλου:                03-04/11/12

5η αγωνιστική  10-11/11/12
1.      ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - ΑΕΚ Κ. Χωριού                                   Σ.   2:30μμ
2.      ΑΕΛ Λακατάμιας                     - ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                                     Σ.   2:30μμ
3.      ΑΠΟΠ Παλαικύθρου               - ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας                                     Σ.   5:00μμ
4.      ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                   - ΑΠΟΦ Φαρμακά                               Κ.   2:30μμ
5.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας            - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα                     Κ.   2:30μμ


6η αγωνιστική  17-18/11/12
1.      ΑΠΟΠ Παλαικύθρου               - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου                         Σ.   2:30μμ
2.      ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - ΑΕΛ Λακατάμιας                               Κ.   2:30μμ
3.      ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας               - ΑΠΟΦ Φαρμακά                               Κ.   5:00μμ
4.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα           - ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                             Κ.   2:30μμ
5.      ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                      Σ.   2:30μμ


7η αγωνιστική  24-25/11/12
1.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα           - ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου                         Κ.   2:30μμ
2.      ΑΕΛ Λακατάμιας                     - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                         Σ.   2:30μμ
3.      ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας               - ΑΕΚ Κ. Χωριού                                   Κ.  5:00μμ
4.      ΑΠΟΦ Φαρμακά                     - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                      Κ.   2:30μμ
5.      ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                - ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                             Σ.   2:30μμ

α`  φάση Κυπέλλου:              01-02/12/12

8η αγωνιστική  08-09/12/12
1.      ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                                     Σ.   2:30μμ
2.      ΑΠΟΦ Φαρμακά                     - ΑΕΛ Λακατάμιας                               Κ.   2:30μμ
3.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                        - ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας                                     Κ.   2:30μμ
4.      ΑΕΚ Κ. Χωριού                         - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα                     Κ.   2:30μμ
5.      ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                   - ΑΠΟΠ Παλαικύθρου                         Σ.   2:30μμ

9η αγωνιστική  15-16/12/12
1.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθ/ντα           - ΑΠΟΦ Φαρμακά                               Κ.   2:30μμ
2.      ΟΜΟΝΟΙΑ Παλ/χου                - ΑΕΚ Κ. Χωριού                                   Σ.   2:30μμ
3.      ΑΠΟΠ Παλαικύθρου               - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π`σσας                      Σ.   2:30μμ
4.      ΟΜΟΝΟΙΑ Β. Πόλου               - ΟΡΦΕΑΣ Λευκωσίας                                     Σ.   2:30μμ
5.      ΘΥΕΛΛΑ Κοκ/θιάς                   - ΑΕΛ Λακατάμιας                               Κ.   2:30μμ


β`  φάση Κυπέλλου:              22-23/12/12

Όσες ομάδες ενδιαφέρονται να αγωνίζονται Πέμπτη ή Παρασκευή, θα πρέπει να ενημερώνουν την ομοσπονδία και παράλληλα να κάνουν διευθέτηση με την αντίπαλο ομάδα, τουλάχιστον δέκα (10) μέρες προηγουμένως.

Το Δ.Σ. έχει το δικαίωμα να αλλάζει την μέρα και ώρα των αγώνων όπου αυτό κρίνει ότι είναι  απαραίτητο για τη καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ  ΕΠΑΡΧΙΑΣ  ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
(Π.Ο.Ε.Λ.)
Αγ. Ελένης 13, 1056 Λευκωσία - τηλ. 22374274 fax 22374351
gmail: poelefkosia@gmail.com

ΚΛΗΡΩΣΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Π.Ο.Ε.Λ. 2012-13
Α`  ΓΥΡΟΣ

B`  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
α`  όμιλος

ΑΣΠΙΔΑ Π.Ο.Ε.Λ. – Τιμητικές συναντήσεις: 29-30/09/12
 
1η αγωνιστική  20-21/10/12
1.      ΑΟΝ Λυμπιών                         - Α.Ε.  Σιας                                           Κ. 10:30πμ
2.      ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                   - ΑΠΕΑ Αλάμπρας                               Σ.   3:00μμ
3.      ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου                       Σ.   3:00μμ
4.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου           - ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                            Κ. 10:30πμ

2η αγωνιστική  27-28/10/12
1.      Α.Ε.  Σιας                                 -  ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                            Σ.   3:00μμ
2.      ΑΠΕΑ Αλάμπρας                     - ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής                     Σ.   3:00μμ
3.      ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου             - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου                     Κ.   5:30μμ
4.      ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                  - ΑΟΝ Λυμπιών                                   Κ. 10:30πμ


Προκριματικοί Κυπέλλου:                03-04/11/12
3η αγωνιστική  10-11/11/12
1.      ΑΟΝ Λυμπιών                         - ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                             Σ.   2:30μμ
2.      Α.Ε.  Σιας                                 - ΑΠΕΑ Αλάμπρας                               Σ.   2:30μμ
3.      ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου                     Σ.   2:30μμ
4.      ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου             - ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                            Κ. 10:30πμ


4η αγωνιστική  17-18/11/12
1.      ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                   - ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής                     Σ.   2:30μμ
2.      ΑΠΕΑ Αλάμπρας                     - ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου                       Σ.   2:30μμ
3.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου           - ΑΟΝ Λυμπιών                                   Κ. 10:30πμ
4.      ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                  - Α.Ε.  Σιας                                           Κ. 10:30πμ


5η αγωνιστική  24-25/11/12
1.      ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - Α.Ε.  Σιας                                           Σ.   2:30μμ
2.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου           - ΑΠΕΑ Αλάμπρας                               Κ. 10:30πμ
3.      ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου             - ΑΟΝ Λυμπιών                                   Κ. 10:30πμ
4.      ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                   - ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                            Σ.   2:30μμ

α`  φάση Κυπέλλου:              01-02/12/12


6η αγωνιστική  8-9/12/12
1.      ΑΟΝ Λυμπιών                         - ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής                     Σ.   2:30μμ
2.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου           - Α.Ε. Σιας                                            Σ.   2:30μμ
3.      ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                  - ΑΠΕΑ Αλάμπρας                               Κ.   2:30μμ
4.      ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου             - ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                             Σ.   2:30μμ





7η αγωνιστική  15-16/12/12
1.      ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου                   - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Τσερίου                     Σ.   2:30μμ
2.      ΤΑΜΑΣΣΟΣ Π. Ορεινής           - ΕΛΠΙΔΕΣ Δευτεράς                            Σ.   2:30μμ
3.      ΑΠΕΑ Αλάμπρας                     - ΑΟΝ Λυμπιών                                   Σ.   2:30μμ
4.      Α.Ε.  Σιας                                 - ΜΕΣΟΚΕΛΕΑΣ Κ`κλίου                       Κ. 10:30πμ


β`  φάση Κυπέλλου:              22-23/12/12















Όσες ομάδες ενδιαφέρονται να αγωνίζονται Πέμπτη ή Παρασκευή, θα πρέπει να ενημερώνουν την ομοσπονδία και παράλληλα να κάνουν διευθέτηση με την αντίπαλο ομάδα, τουλάχιστον δέκα (10) μέρες προηγουμένως.

Το Δ.Σ. έχει το δικαίωμα να αλλάζει την μέρα και ώρα των αγώνων όπου αυτό κρίνει ότι είναι  απαραίτητο για τη καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ  ΕΠΑΡΧΙΑΣ  ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
(Π.Ο.Ε.Λ.)
Αγ. Ελένης 13, 1056 Λευκωσία - τηλ. 22374274 fax 22374351
gmail: poelefkosia@gmail.com

ΚΛΗΡΩΣΗ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Π.Ο.Ε.Λ. 2012-13
Α`  ΓΥΡΟΣ

B`  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
β`  όμιλος

ΑΣΠΙΔΑ Π.Ο.Ε.Λ. – Τιμητικές συναντήσεις: 29-30/09/12
 

1η αγωνιστική  20-21/10/12
1.      ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                 - ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου                    Κ.   3:00μμ
2.      ΔΟΞΑ Δευτεράς                      - ΕΑΣ Αρεδιού                                      Σ.   3:00μμ
3.      ΕΔΟΝ Ακακίου                                    - ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                             Κ.   3:00μμ
4.      ΑΟΜ Μενοίκου                       - ΠΑΣ Αγροκηπιάς                               Κ.   3:00μμ


2η αγωνιστική  27-28/10/12
1.      ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου          - ΔΟΞΑ Δευτεράς                                Σ.   3:00μμ
2.      ΕΑΣ Αρεδιού                            - ΕΔΟΝ Ακακίου                                  Κ.   3:00μμ
3.      ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                    - ΑΟΜ Μενοίκου                                Κ.   3:00μμ
4.      ΠΑΣ Αγροκηπιάς                     - ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                          Κ. 10:30πμ


Προκριματικοί Κυπέλλου:                03-04/11/12



3η αγωνιστική  10-11/11/12
1.      ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                 - ΔΟΞΑ Δευτεράς                                Σ.   2:30μμ
2.      ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου          - ΕΑΣ Αρεδιού                                      Κ.   2:30μμ
3.      ΕΔΟΝ Ακακίου                                    - ΑΟΜ Μενοίκου                                Κ. 10:30πμ
4.      ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                    - ΠΑΣ Αγροκηπιάς                               Κ.   2:30μμ


4η αγωνιστική  17-18/11/12
1.      ΔΟΞΑ Δευτεράς                      - ΕΔΟΝ Ακακίου                                  Σ.   2:30μμ
2.      ΕΑΣ Αρεδιού                            - ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                             Σ.   2:30μμ
3.      ΑΟΜ Μενοίκου                       - ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                          Κ.   2:30μμ
4.      ΠΑΣ Αγροκηπιάς                     - ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου                    Κ.   2:30μμ


5η αγωνιστική  24-25/11/12
1.      ΕΔΟΝ Ακακίου                                    - ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου                    Κ.   2:30μμ
2.      ΑΟΜ Μενοίκου                       - ΕΑΣ Αρεδιού                                      Κ.   2:30μμ
3.      ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                    - ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                          Σ.   2:30μμ
4.      ΔΟΞΑ Δευτεράς                      - ΠΑΣ Αγροκηπιάς                               Σ.   2:30μμ


α`  φάση Κυπέλλου:              01-02/12/12


6η αγωνιστική  8-9/12/12
1.      ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                 - ΕΔΟΝ Ακακίου                                  Κ.   2:30μμ
2.      ΑΟΜ Μενοίκου                       - ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου                    Κ.   2:30μμ
3.      ΠΑΣ Αγροκηπιάς                     - ΕΑΣ Αρεδιού                                      Κ. 10:30πμ
4.      ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                    - ΔΟΞΑ Δευτεράς                                Σ.    2:30μμ




7η αγωνιστική  15-16/12/12
1.      ΔΟΞΑ Δευτεράς                      - ΑΟΜ Μενοίκου                                Κ. 10:30πμ
2.      ΕΔΟΝ Ακακίου                                    - ΠΑΣ Αγροκηπιάς                               Κ.   2:30μμ
3.      ΕΑΣ Αρεδιού                            - ΑΠΟ Αγ. Επιφανίου                          Κ. 10:30πμ
4.      ΗΡΑΚΛΗΣ Παλαιχωρίου          - ΕΛΠΙΔΑ Γουρρίου                             Σ.    2:30μμ

β`  φάση Κυπέλλου:              22-23/12/12

Όσες ομάδες ενδιαφέρονται να αγωνίζονται Πέμπτη ή Παρασκευή, θα πρέπει να ενημερώνουν την ομοσπονδία και παράλληλα να κάνουν διευθέτηση με την αντίπαλο ομάδα, τουλάχιστον δέκα (10) μέρες προηγουμένως.

Το Δ.Σ. έχει το δικαίωμα να αλλάζει την μέρα και ώρα των αγώνων όπου αυτό κρίνει ότι είναι  απαραίτητο για τη καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.